Úvod O nás

O nás

 

Poslaním Nacomi je vyrábať prírodnú kozmetiku najvyššej kvality cenovo dostupnú všetkým.

 

Naše výrobky nie sú určené len pre ľudí, ktorí preferujú zdravý životný štýl a uprednostňujú kozmetiku bez parabénov, silikónov a ďalšej zbytočnej chémie zaťažujúcej naše telo. Vyrábame aj pre ľudí s alergiami a rôznymi kožnými problémami. V našich výrobkoch nenájdete žiadne alergény.

 

Každý deň sa stretávame s množstvom chemických látok a umelých prísad nielen v kozmetike, ale aj v potravinách a v prostredí, v ktorom žijeme.  Z tohto dôvodu, Nacomi ako výrobca kozmetiky dbá o to, aby zloženie našich výrobkov bolo šetrné k životnému prostrediu a bezpečné pre ľudí.

 

Vyrábame kozmetiku aj pre vegetariánov aj vegánov. Naše výrobky nie sú testované na zvieratách. Sú hypoalergénne a dermatologicky testované.

 

Výrobky Nacomi sa vyznačujú jednoduchým zložením, použitím nerafinovaných olejov a  vitamínu E ako prirodzeného konzervantu. Spoliehame sa na prírodné poklady dovážané z celého sveta. Maroko, Burkina Faso, Mexiko, Francúzsko, Filipíny, Čile, Kanada.

 

V našej ponuke nájdete širokú škálu prírodných olejov, od najpopulárnejšieho arganového oleja, marulového,  inca inchi ..... a samozrejme nesmie chýbať bambucké maslo, kakaové maslo, čierne mydlo, íly či alginátové masky.

 

Všetci si zaslúžime možnosť používať zdravú a bezpečnú kozmetiku každý deň. Prírodná kozmetika Nacomi presne takou je.

 

Sme presvedčení, že svojich priaznivcov si nájde aj na Slovensku.Výrobca prírodnej kozmetiky Nacomi:


 "Kamil"
Kamil Gawliński Import-Eksport Spółka z o.o.
ul. Cięcina A. Mickiewicza 43
34-350 Węgierska Górka, Województwo śląskie

 


 

 

                                                                    Váš internetový a kamenný obchod Nacomi

                                                                                      Distribútor pre Slovensko